Najwyższa Izba Kontroli informuje o możliwości nieodpłatnego przekazania, darowizny na rzecz podmiotów wymienionych w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 21 października 2019 r. w sprawie szczegółowego sposobu gospodarowania składnikami rzeczowymi majątku ruchomego Skarbu Państwa (Dz. U. z 2025 r. poz. 228) następujących zużytych składników rzeczowych majątku ruchomego:
Wykaz zbędnych lub zużytych składników majątku ruchomego stanowi Załącznik nr 1 do Ogłoszenia.
Do udzielania szczegółowych informacji upoważniona jest:
Martyna Hościłowicz, martyna.hoscilowicz@nik.gov.pl, kom. 728-399-620
Wniosek o nieodpłatne przekazanie, darowiznę można składać osobiście lub przesyłając w zamkniętej kopercie w terminie do dnia 26 czerwca 2026 r. wniosek o nieodpłatne przekazanie, darowiznę zbędnych lub zużytych składników rzeczowych majątku ruchomego lub wartości niematerialnych i prawnych (wzór wniosku - plik DOCX) na adres:
Najwyższa Izba Kontroli
Podlaska Delegatura w Białymstoku
ul. Akademicka 4,
15-863 Białystok
„Wniosek o zbędne składniki majątku”