Aktualnie prowadzone postępowania
Dostawa interaktywnych ekranów dotykowych
Data ogłoszenia: 2026-09-01
Tryb: Zapytanie ofertowe
Termin składania ofert: do dnia 8 września 2026 r.
Pliki
-
Plik w formacie pdf
Zapytanie Formularz ofertowy - Dostawa interaktywnych ekranów dotykowych
Rozmiar: 893,35 kB
Data publikacji: 2026-09-01 -
Plik w formacie docx
Zał 1 Formularz Oferty - Dostawa interaktywnych ekranów dotykowych
Rozmiar: 46,83 kB
Data publikacji: 2026-09-01 -
Plik w formacie pdf
Zał 2_Wzór umowy ekrany dotykowe
Rozmiar: 119,67 kB
Data publikacji: 2026-09-01 -
Plik w formacie pdf
Dostawa_ekranów_Odpowiedzi na pytania - pismo 02.09.2026
Rozmiar: 90,16 kB
Data publikacji: 2026-09-02
Informacje o artykule
Data publikacji:
2026-09-01
Wprowadził/a:
Katarzyna Thomassen
Data ostatniej zmiany:
2026-09-02
Ostatnio zmieniał/a:
Katarzyna Thomassen
Metryczka artykułu
| Zmiana | Autor/ka zmiany | Data zmiany | Zatwierdził/a | Data zatwierdzenia |
|---|---|---|---|---|
| [Modyfikacja] | Katarzyna Thomassen | 2026-09-02 | Katarzyna Thomassen | 2026-09-02 |
| [Dodano] | Katarzyna Thomassen | 2026-09-01 | Katarzyna Thomassen | 2026-09-01 |
Dane kontaktowe
Adres do korespondencji:
Najwyższa Izba Kontroli
ul. Filtrowa 57
02-056 Warszawa
NIP:
526-10-58-627
REGON:
000000052
Konto bankowe:
Wpłaty wadium i zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
92 1010 1010 0036 7813 9120 0000
NBP Oddział Okręgowy w Warszawie